Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hydroizolace v koupelne

Dobry den, mel bych dotaz, jak provest hydroizolaci u sprchoveho koutu
v koupelne.Sprchovy kout bude umisten v rohu.Vanicka bude z liteho mramoru
a bude polozena {prilepena} primo na betonu, takze odpad bude pod
urovni podlahy v takove male sachte. Nebo je potreba delat tu hydroizolaci?
Slysel jsem i nazor,ze nekteri remeslnici hydroizolaci nedavaji.

Diky za odpovedi Bizun.

Dělat vanu z folie nebo Ipy není třeba.Pod lepidlo na dlažbu a stěny se podklad natře tekutou hydroizolací.Ale to jen v případě,že se nespolehnu na izolační schopnosti lepidla a dobře a stoprocentního spárování,Je to nakonec finančně nenáročná záležitost.
JABRAKA