Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Oprava plechové benzínové nádrže.

Potřeboval bych zalepit prasklou benzinovou nádržku na benzin k motorce (cca 3mm prasklina). Autogenem bych na to nerad sahal po osobních zkušenostech z mladých let, kdy mi jedna taková i když o hodně větší bouchla na ponku, i když jsem ji měl dobře propláchnutou a do třech čtvrtin naplněnou vodou a ještě jí pomalu profukoval kompresorem. Existuje nějaká hmota, lepidlo se kterým máte dobrou zkušenost?

Tak to že vybuchne nádrž naplněná vodou, tak to bude jiný problém v postupu. Některá lepidla drží, po delší době však odpadají, je to dáno roztažností materiálů, já opravuji pájením tvrdými pájkami, svařováním metodiu Tig, je to profesionální a není to tak drahé, jak si kde kdo myslí, opraviji chladiče, hliníkové i měděné, jsou velice tenké a jde to, nádrže jsem též opravoval, na opravy dávám 2 roky záruku, myslím že to hovoří za vše.. pokud se chcete na něco zeptat tak na matikom@seznam.cz