Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto koupě výučního listu

Dobrý den,
předem se omlouvám,že odbočuji od kutilství,ale potřeboval bych poradit,respektive kamarád.Má možnost si zakoupit výuční list,který je na originálním sevt papíře i s razítky vč.podpisů.Nechybí ani ověření z úřadu.Jak rozpoznat věrohodnost listu,na co si dát pozor,a jaká bude úspěšnost,když si na jeho základě,bude chtít udělat živnost.Děkuji všem a ještě jednou se omlouvám.Vašek

terms

Uživatel se zavazuje, že nebude tuto službu používat k aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s platnými zákony České a Slovenské republiky.

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
* týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit

Tohle tady nevedeme, takže lock a později del.