Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem strop ve stodole

Ze stodoly děláme dílnu.Řešíme už jen strop.Zůstali zde jen trámy(o.k.)metr vzdáleny od sebe.Dílna bude poměrně velká(12m na 16m).Myslíte si,že by byl sádroš nejlepší variantou?
Změna předmětu, původně: strop (Kurt)

rosto, SDK je vhodné řešení, cena asi 150Kč za metr všeho potřebného ke zhotovení. Samozřejmě musíte doplnit izolaci, nebo budete topit tam nahoru do oblak.
Jak již někdo napsal, je to jednoduché, jen to umět. Když dodržíte ovědčený postup, pak je to OK, pokud se to nepovede, tak to pracně někdo předělá.

Operace srdce je taky jednoduchá, když se to umí.

Když jsem měl infarkt, tak mě napíchli mezi nohama tepnu (!), prostrčili až do srdce šlauch se sondou a tou mi pan primář šťoural přímo v srdci, roztahoval zaneřáděnou cévu a pak tam nacpal ještě takzvaný stent, který drží tu cévu otevřenou už nafurt. Sledoval jsem to celé na monitorech, klobouk dolů. Opravdu něco úžasného. Ale správě říkáš, když se to umí...

Jo, to mi taky chybí, bylo to fajn, vždycky jsem se těšil na jeho reakce, dost mi zlepšovaly náladu a často jsem se i něco zajímavého dozvěděl. Důvody mi řekl a já je chápu, i když tlumočit je nebudu. Pokud bude chtít, vyjádří se sám. Přemlouvat ho mám sice chuť, ale jednak by to asi nebylo nic platné, a navíc už je velkej kluk. Rozumu má víc než já.