Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna žárovek

Dobrý den
Může mi někdo poradit čím by se dala nahradit klasická žárovka, taak aby bylo možné světlo stmívat se zachováním stávajících osvětlovacích těles. popř. nějaké jiné řešení?
Děkuji

Výdrž - nevím, měla by zhruba stejně, pokud se s nimi počitá jako s náhradou.
Spotřeba - asi o 30% nižší, než klasická žárovka.
Luxů - musíš koupit ekvivalent, tedy takovou, aby to svítilo tak, jak požaduješ od klasické. V obchodě by ti měli poradit, tedy pokud nebudeš nakupovat v Lidlu, či Kafulandu, kde tomu prodavačky budou těžko rozumnět.