Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posuvné dveře

Dobrý den,nemáte někdo zkušenost s posuvnými dveřmi?Chtěl bych udělat posuvné dveře v paneláku,ale nechci vyřezávat stávající futra.Představoval bych si je obložit obložkama i na úkor zmenšení průchodu.Chtěl bych ale dveře,které budou zajíždět do nějaké přícky,nechci mít nad futrama vidět kolejnici,na které jezdí dveře i když je překrytá dřevěnýma lištama.Nejvíc by se mi líbil sádrokarton.Dělá se to?jestli jo,znáte nějakou firmu z okolí Českých Budějovic?Děkuji předem za odověď

Děkuju,ale zas takový kutil nejsem,abychsi takhle udělal celou příčku.Raději bych firmu,která přijede a udělá.Vaše možnost by asi u mě šla taky,jen s tím rozdílem,že já bych měl z jedné strany panel a né sádroš.Děkuju