Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mnichovská omítka

Dobrý den,můžete mi prosím poradit zda je nutné dávat pod mnichovskou omítku lepidlo s perlinkou a nebo můžu dávat rovnou omítku.Jedná se mi o panelákový byt a povrch stěn je holý panel.

Děkuji za odpověď.

Perun

Znám a provádím benátský i marocký štuk,ale o mnichovském jsem ještě neslyšel.
Co tím je myšleno?
Na holý panel se dávaly tapety.Dnes při existenci vliesových tapet není možné si jich nevšimnout.Lepí se totiž na namazaný povrch stěny lepidlem suché.Dokonalost vzorů dnes zvláště pro ženy je neodiskutovatelný.

JABRAKA