Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu se splachovacím zařízení

Prosím o radu. Máme záchod kombi a neustále řešíme problémy se splachovači... Už jsme jich vyzkoušeli opravdu hodně, od různých firem a všechno jsou to plastové krámy na dvě věci... Chvilku to těsní a do půl roku všechny tečou. Nemáte někdo zkušenost s nějakým systémem který by byl stoprocentní?. Je mi jedno pokud bude stát jen splachovací mechanismus třeba 1000 kč, jde mi jen o to abych už nemusel řešit neustále protékající vodu v záchodu..

No ta diskuse mi moc nepomohla...

Sice je tam všeobecně schválen lidmi jako dobrý napouštěč, který mimochodem nezávisle na diskusi používám s výbornými zkušenostmi i já, ale o spolehlivém splachovači jsem se tam nedozvěděl.. začínám mít pocit, že snad ani žádný kvalitní neexistuje...

Pls help, pokud někdo máte spolehlivý splachovač napište firmu a typ

Jde-li o vypouštěcí ventil, tak většina jich funguje bez problému, mám dost skušeností s nimi (hotel). U tebe může být třeba problém s křivou nádržkou, tedy křivou keramikou v místě, kam se ventil montuje. Plast se přizpůsobí křivé keramice a pak to netěsní.
Jindra

jindra se te snazi postrcit k myslence, ze pokud nefunguje uz treti system, nemusi to tect tim systemem, ale muze to tect okolo neho, protoze si tam ty vyposteci systemy spravne nesednou, projevuje se to totiz stejne... Uprimne, je divny, ze by nefungovali tri hajzlici a hlavne je divny, ze nefunguje fungl novej. Ze za rok odejde, to se u smejdu stane snadno, ale aby nefungoval novej? Rozebral bych to a poradne zkontroloval to dno ty nadrzky na praskliny a nerovnosti, bude to spatne videt, hledat dukladne.