Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sprchový kout

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Sprchový kout mi protékal dírou v silikonovém tmelu, který je ke zdi přilepený pěnou. Silikon sem odstranil kout odmastil...atd. A ta pěna je úplně nacucaná. Tak nevím jestli stačí ji nechat jen vyschnout a nebo odstranit a znovu kout přilepit. Díky za odpovědi

Je to podivný dotaz.Jak může sprchový kout někudy protékat?
Asi jde o to,že někudy v přívodu vody,který je pěkně zmršený,teče voda ven.
Pokud je vývod vyveden obkladem ven,je na něm našroubována sprchová baterie a nikudy nic nemůže téct,jen sprchou,když se kohout otevře.V ostatních případech zavolej instalatéra,jen silikon vodu ve zdi neutěsní!!!
JABRAKA