Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plavajuca podlaha-"renovacia"

mam plavajucu podlahu asi 1 rok a uz su na nej skrabance a 2 vytlky od spadnutych predmetov
tie skrabancesu dost hlboke su dve asi 10 cm dlhe (od presunu blbej postele)
AKO TO MAM OPRAVIT ???? resp. zrenovovat pomoze nejaky tmel alebo nieco ine ?? mam tmel na vyplnenie skar napr pri radiatorovych rurkach a ten je dost dobry ale po case sa doslova strati z podlahy resp. zošuchá
poradte hocico este pirpominam musi to byt vodeodolne a dobre fixovane k podlahe lebo podlahu bud vysavam alebo umyvam mopom

len tolko ktej oprave je to dobra vec to vyrezat a vlozit tam novu ale ja uz znej nic nemam a uz ani som tka unikde nikde nevidel je to taka ceresna podobnu by som nasiel v kosiciach v baumaxe ale taku istu uz nie cize to nedopasujem ostava uz asi len ten epoxidovy tmel tak ho skusim zohnat