Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polykarbonat na pergole "lupe"

nazdar .
Máme ted novou pergolu - asi týden . klasická dřevěná , jednou stranou je pripevněna k domu (je schovana cca 50 cm pod strechou) a druhou má normálne "na nohach" . na ni je polykarbonat . je pridelán sroubkama z vrchu. treba ted , kdyz sviti slunce tak to lupe cca 1X za 5 sekund . je to normální jev ? dá se s tím něco delat?

Máme hranato-vlnitý polykarbonát připevněný na latě orig příchytkami a nelupe.
Soused má dutinkový hladký, normál šrouby a lupe. Dá se na to zvyknout.
Jak psáno výše, tepelná dilatace materiálu.