Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připevnění LCD na zeď

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenost se zavěšením LCD TV na zeď....tedy jedná se mi o to, že si chci udělat na zdi/kde mám stolek s LCD TV/ vyčnívajíci obklad z úmělého kamene a tuto TV do toho výklenku zabudovat....poradí někdo????

Buď nějakej držák koupíš, nebo si ho uděláš. Já jsem si právě držák na LCD raději vyrobil, než abych dal příšerný prachy za něco, co bylo na můj účel nepoužitelný - věšel jsem 19"LCD do ložnice do rohu ke stropu, aby se na to dalo koukat z postele, nikde to nezavazelo a dalo se to natáčet do stran + naklonění směrem dolů.
Co konkrétně potřebuješ, nebo co ti není jasný?
Pokud to chceš jen zavěsit na stěnu, vystačíš si i s držákem z obchodu.

no mám namyšlený, chci si udělat obklad v obývací pokoji na jedné stěně...udělat do středu této stěny cca 2,5m na šířku a až do stropu stím, že se ve středu tohoto obkladu nechá ,,obdélníková díra,, přesně na LCD TV.....jenže...ten obklad má nějakou tloušťku a jde mi o to, aby ta obrazovka byla zapuštěná a nevyčnívala-byla zapuštěná..tak by mě zajímalo,jestli nemá někdo nápad, jak tuto TV na tento držák následně přidělat/popř. pak následné odepnutí z tohoto držáku/.děkuji

Aha, ty chceš, by to šlo sundávat, i když to bude zapuštěný ve zdi, tedy mizernej přístup, že? Já bych tedy udělal (koupil, případně upravil) konzoli k TV a na zeď bych dal dva adekvátní háky (do hmoždin) a na to televizi i s konzolí pověsil.
Možná jsou kupované konzole dvojdílné, tedy jedna část na zeď a druhá na TV a pak se to taky jen pověsí. Kupované jsem nijak nestudoval, mrkni se po obchodech a oblídni konstrukci držáků.