Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvukova izolace mezi sadrokarton

ahoj,
potreboval bych poradit se zvukovou izolaci do dveri. Mam tu jedny pruchozi dvere, ktere musim asi sadrakem zazdit a potrebuju to maximalne zvukove izolovat od vedlejsi mistnosti. mate nekdo nejaky typ a zkusenost?
koukal jsem ze existuji ruzne izolace jako polystyren nebo skelne vaty, ale nevim jak moc tlumi zvuk. Mezi sadrokartoy budu mit diru cca 20 cm, tak bych ji zacpal celou.
Diky

¨zed ma cca 20cm. kdyz jsem koukal na cenu te cedicove vaty kterou doporucujete tak me to vyjde celkem kolem 1500kc. jeste mi reknete jaky tmel bych mel pouzit mezi ty drevene futra a sadrokarton. abych utlumil zvuk a hlavne vypary z kuchyne do loznice. myslel jsem nad nejakym silikonem,ale v tomhle se opravdu nevyznam