Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrovnání podlahy

Dobrý den, měl bych dotaz, jak vyrovnat podlahu v místnosti. Jedná se původně o balkón (v patře), který jsem předělal na místnost 2*5m. Sklon na těch 2m je cca 3cm. Původní dlažbu jsem odstranil, ale co mi dělá starosti je lepenka, která zůstala na podkladním betonu. Podkladní beton byl natřený nějakým asfaltovým potěrem a na to byly položeny pásy lepenky ve třech vrstvách. Většinu lepenky jsem odstranil, ale první vrstva, která leží na pod. betonu drží a nejde odstranit.Je potřeba se té lepenky úplně zbavit, nebo to stačí jen napenetrovat? A čím ty 3cm vyrovnat?

Předem díky za odpovědi.

Známy si podobne ako Ty pridal pár štvorákov ku kuchyni zateplením balkonu a odstránením drevenej priečky. Výškový rozdiel vyrovnal drevenými fošnami. Na celú kuchyňu potom položil laminovanú podlahu.

takže zbytky lepenky, která drží stačí napenetrovat a pak ten potěr? Nebo ta penetrace je zbytečná? Už teď mám podlahu o něco výš než ve vedlejší místnosti, takže se přikláním k tomu potěru než to vyrovnávat fošnama.
Díky za odpovědi.