Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dětský pokojíček

chci dětem vybrat dětský pokoj, děti jsou ještě malé, ale pokojíček chci spíše studentský, aby jim dlouho vydržel.
Je nějaká všeobecná rada, jak poznám, že nábytek je dobře udělaný, aby se mi po 5 letech nerozpadl?

Pokoj, který jsme měli my jako děti, slouží doteď a vypadá dobře.

Přemýšlela jsem o nábytku IDOL nebo INDIANA, případně CLASSIC

Taky nejsem žádný znalec, ale kvalita desek, ze kterých je nábytek vyroben, se dá částečně poznat podle hmotnosti. Proběhněte si nějaké hypermakety a podívejte se, z čeho jsou vyrobeny všelijaké počítačové stolky v akci a podobně. Otevřete si dvířka, vytáhněte šuplíky a tak. Téměř jistě platí rovnice čím lehčí, tím mizernější. Prim v lehkosti a mizernosti hraje polský nábytek. Obyčejně je to znát i na ceně.
Možná můžete i zauvažovat o výrobě na zakázku. Pokud nechcete kupovat vyloženě to nejlevnější, tak se ceny zakázkových prací nepohybují extrémně výš, než konfekce.