Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepení betonových kachlí

Zdravím.Mám vyrobené železné rámy do kterých vložim betonové kachle a použiji jako venkovní schodiště na terasu.Čím by se daly kachle podlepit právě k železné konstrukci? Také potřebuji kachle vyspárovat, ale obyčejná spárovací hmota mi asi popraská, protože schody mírně pracují.

Doufám, že železná konstrukce se nesestává jen ze čtyř úhelníků, do kterých posadíš dlažky! Dalžky nemají nosnost, aby někdo skrz neproletěl. Pan Cukrář dává správnou otázku na ochranu konstrukce, nebo to za pár let pod kachlema zrezne a bude z toho časovaná mina, kdy se to prolomí.