Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pruhy na TV přes analog

Dobrý den,

už se delší dobu potýkám s problémem, že signál jde do TV pokažený, jdou pruhy, někdy to nejde vůbec.
Zajímavé je, že pomůže, když se něco rožne(výkyv proudu).

Mám dojem, že je problém v zesilovači, je to možné?

Předem díky.

není do tv připojený nějaký počítač? problém totiž bývá v jeho připojení signálové země na kostru, která je na zdroji spojena s uzemněním sítě.
řeší se to galvanickým oddělením tv antény u televize.
nebo si lidi bastlili oddělovač audio-signálu (i jeho země) přes kondenzátory na vyšší napětí.
podobný problém může mít zesilovač, záleží zda signálová zem "plave" za trafem, nebo je ukostřena.