Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připevnění větracích mřížek

Zdravím, mám dotaz ohledně upevnění větracích mřížek na půdě v plášti RD - ve fasádě jsou díry, odkud ptáci vyklovali staré umělohmotné mřížky. Jak (přilepit?!) a odkud (z půdy či z venku) připevním nové mřížky do otvorů?
Změna předmětu, původně: Připevněnívětracích mřížek (L-Core)

loading...

Záleží, jak tam byly ty původní. Jestli jen do zdi, tak bych povrch zdrsnil a přilepil pistolovou nízkoexpanzní pěnou, ta drží jak deset čertů. Měly by tam ale být novodurové trubky až dovnitř, pak lepidlem na novodur (jako na odpad).

PS: Ochránci ptáků zakazují mřížky a dokonce za to udělují pokuty. Nějakej pitomej pták tam údajně hnízdí a s**e na hlavy lidem.