Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přezimování více oleandrů

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat - řešíme problém přezimování našich 4 oleandrů, v květináčích o průměru 50 cm. V domě již místo nemáme. Mohl by nám někdo poradit, jestli neexistuje možnost přezimování venku, s nějakým "zateplením". Uvažujeme o pořízení temperovaného skleníku - zimní zahrady, nepůjde-li to jinak.

Děkuji za odpověď
Mirka Svojtková

Jinak to nepůjde, protože venku zmrznou. Ale jsou docela nenáročné, babička je měla v temné prádelně, nevytápěné a květináč to byl asi 70cm veliký. Mě naopak v teplém přezimování uschly, ale to bylo mojí vinou.