Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nové poradny - výzkum zájmu

Vážení uživatelé poradna.net,

tým poradna.net uvažuje o tématickém rozšíření Poradny o jednu až tři sekce, a proto se obracíme na vás, uživatele, abychom zjistili, o jaká témata máte zájem. Zároveň bychom rádi zjistili, zda se mezi vámi najdou noví svědomití, zodpovědní a rozumní moderátoři těchto větví.

Máte-li návrh, o jakou poradnu rozšířit náš web, případně se cítíte na funkci moderátora některé nově navrhované větve, dejte nám to vědět zde v diskuzi. Mějte ale prosím na paměti, že moderátor je především poslání, které vyžaduje práci pro tým, jistý objem znalostí dané problematiky a schopnost komunikace. Věřte, že stávající moderátoři mnoho z vás znají a vyberou ty nejlepší z nejlepších. Těšíme se, že přivítáme nové členy našeho týmu.

Sem s vašimi návrhy. :-)

1. Spotřebitelská - zkušenosti s obcodníky, cenotvorba, kde a jak levně/ji nakoupit, manipulace se zákazníky ... :))
2. Angličtinářská - moc mi nevyhovuje diskusní fórum na výborných stránkách www.helpforenglish.cz, forum (přivést sem učitele angličtiny)
3. Pracovně-právní - práce je důležitá a lidé mnohdy tápají ...

Poslední dvě jsem před několika měsíci konzultoval s Kráťou ...

Děkujeme za náměty, jsou pro nás inspirací do budoucna. (Kurt)