Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Luxfery

Potřebuji do dřevěné přepážky vložit několik luxfer. Poraďte, jaké lepidlo použít pro spojení se dřevem a vůbec by mě zajímaly jakékoliv vychytávky při jejich použití. Díky

Pro toto použití se přímo nabízí montážní systém Block Lock. Je to ucelený systém montáže luxfer suchou cestou s použitím kotevních, vymezovacích prvků a lepidla v tubě. Dají se zakoupit sady pro montáž od 10ks luxfer.
Pokud se jedná opravdu jen o pár kusů, nebál bych se použít lepidlo Soudal 49A, nebo ekvivalentní jiného výrobce. Taky by se dalo zvážit použití nízkoexpanzní montážní pěny.