Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha do pergoly

Ahoj všem. Potřebuju poradit, co je podle vás nejvhodnější podlaha do pergoly.
Je to otevřená dřevěná pergola s grilem na zahradě o rozměru podlahy 6 x 3,5m.
Předem říkám, že předražené hi-endové výrobky mě nezajímají. Spíše cenově dostupné a hlavně funkční.
Taky by to mělo trochu i esteticky vypadat ;-) - je to v okrasné zahradě - ale to je vedlejší. děkuji
PS: budu rád i za případné foto nebo odkazy...

Když už dřevěná pergola, tak nejraději dřevěnou podlahu. Nemusela by tam být špatná dřevěná - špalíková dlažba, nebo něco z exotických dřevin, pokud si budete dávat při grilování pozor. Pak by se mi líbila kamenná štětovaná dlažba. Sice dá práci kameny pěkně poskládat, ale výsledek rozhodně stojí za to. Cokoli betonového, nebo co smrdí prefabrikací bych tam nedával. Něco litého ala obchoďáky už vůbec ne.