Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na starou dlažbu?

Čím nebo jak odstranit (vysekat) větší množství staré keramické dlažby?
Jedná se o cca 250 m2 a kango nepřipadá v úvahu jde to moc pomalu, místy dlažba ještě dost drží!
Díky za každou radu.

Pokud nemůžete použít kango jste v pasti. Stará dlažba do cementu je peklo, já si tím prošel cca měsíc zpět. Majzlík a kladivo je k ničemu - po 10 hodinách jsem měl cca 2,5m2.
Osvědčili se mi tři bratranci a krompáč - za dopoledne chodba + koupelna, cca 30m2. I tak si ten prevít vyžádal 2 zničené špice, jednu zlomenou násadu a jedna probodlá holeň.
Dodnes si klepu na čelo, že jsem si nepůjčil centrálu a kango. Investice stejná a ušetřil bych jednoho člověka dvou týdnů pajdání.