Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem montáž wc asadrokartonu

poradtě mi. montuji vestavěné WC, ale ted jsem see zasekl. mám přidělán wc komplet, ale ted si nevím rady, s tou finální montáží. wc mísu a abych to mohl obložit sadrokartonem. to musím udělat ještě nějakou předsunutou konstrukci na mísu, abych ji pak nasunul jen na šrouby a bylo zároven schované tlačítko na splachování. Díky za rychlou radu

no já mám nosnou konstrukci na wc do bytových jáder. (panelák), to mám ok, přišroubované do stěn a do podlahy na hmoždínky, ale řeším umístění mísy. protože ona není přímo na tom setu, ale je předsazená kvůli splachovacímu tlačítku o 12cm, tak jsem nevěděl, jak mám usadit a připevnit tu mísu, jestli na to je taky nějaká konstrukce nebo tak: díky za rady.:-)