Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xenonová baterka

Ahoj,koupil jsem na dovolenou baterku za 250 korun.Má xenonovou žárovku.JE na 4 mikro baterie.Svítí jako blázen,jen nevím jak vydrží dlouho baterie.Vůbec nemám představu jestli jako když je leddiodová,nebo normální žárovky,nebo málo jako halogenová?Máte někdo zkušenost?Já si myslím,že bude mít spotřebu o něco větší než jsou led.Nebo se pletu? Díky.M.

Podle spotřeby bych to seřadil asi takto:
LED, normální (krypton), halogen, xeonon. Je to opravdu xenonová výbojka? Potřebuje zapalovací vysoké napětí a za 250 kaček se mi to nezdá. Není to krypton? 4 mikro baterie že by utáhly xenon ::)?