Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mokré zdi

Dobrý den,
mám problém, se kterým bych potřeboval poradit. Bydlím v nepodsklepeném domečku. Problém je v tom, že mám asi do výšky 1m mokré zdi. Zdi jsou oklepané na cihlu, kolem baraáku se položila drenážní roura, kterou jsme zasypali kamením. Nyní nevím jak dál se zdivem. Existuje nějaká penetrace či přípravek, který by nepustil vodu a omítka byla suchá?
Moc děkuji za případné odpovědi

Oklepané je to necelý měsíc. Pomalu to vysychá, ale při těch deštích to moc rychle nejde, spiše mi připadá, že to zase trochu natáhlo. Nevím jakou izolaci máte na mysli? Podlahy jsou v pohodě, ale moc mi nejde na rozum, že jsou mokré nejen obvodové zdi, ale i vnitří příčky (stěny).