Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fasádní barva

Dobrý den, potřebuji poradit. Chceme natřít fasádu akrylátovou barvou. Vybrali jsme si barvu od fy Weber, a to weber ton akrylát. Známí nám radí, abychom si nechali namíchat přímo odstín v Baumaxu. Nevíme ale, jaká je to značka ( než tam pojedeme ) a jestli je kvalitní a časem nevybledne. Taky jestli je Weber kvalitní ...Tak teda nevím ...

Díky !

V okolí navštivte stavebniny tam požádejte o katalog barev a druhu, ať Vám spočítají spotřebu a cenu na metr čtverečný, ak jděte ke konkureci, a opět a opět, pak porovnejte nabídky, a opět obejděte , že je to velká cena a že chcete méně a ...
vyjednávat je třeba.
koukám na internet, vy jich tam máte, tak je z čeho vybírat. Třeba v Raab Karcher, tam to nepůjde moc smlouval, ale třeba v Tvarstav, s.r.o. ...