Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupelnova Baterie nereguluje spravne teplotu vody

Asi před dvěma roky jsem koupil baterii, cena pomerne levná na robusni vzhled, stala okolo 1500,- Od sameho zacatku byl problem v tom,otevru paku nahoru a zacene tect tepla voda,je moc horka,takze pootacim pakou smerem ke studene,teplota vody se vsak nemeni az po docela dlouhem momentu zacne tect,né pozadovana tepla,ale vlazna.Pri opacnem pokusu,aniz bych paku zavrel je efekt naprosto opacny.Az zhruba na paty pokus s velikou trpelivosti se mohu konecne osprchovat.Nejvic asi zabira,kdyz treba z horke paku pootacim na studenou a v poloze kdy by uz mela teci tepla,ale netece,paku zavru a znova otevru.Pak totiz netece voda s teplotou,kterou jsem zaviral,ale o trochu vlaznejsi,stejne si to ale dela co chce...Mozna velky tlak vody v trubkach a baterka to proste nestiha,nezda se mi ale,ze by byl tlak vody nejak velky,nevim ale taky,jak mam tlak zmerit....diky za rady

Pardon, pokud to bude znít hloupě, ale nemůže to být jednoduše plynovým kotlem bez zásobníku na teplou vodu? Ony tohle dělávají – sepnou, teče horká, termostat vypne, teče vlažná, termostat sepne, teče horká, a tak dokola. Pamatuju si, že když jsme ještě mívali starý kotel, kloudně se vysprchoval jen ten, kdo ho uměl šikovným štelováním kohoutků zkrotit.