Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Suchý záchod

Na chalupě jsem opravil kadibudku a nevím jak to udělat aby nepáchla.Je tam klasický škopek a chtěl jsem to sasejpat chloraminem-mají ho jen v lékárně a chtějí za 1kg 160kč-no nejsem blázen.Přemejšlel jsem i o tý modrý vodě do ekoWC ale nemám zkušenosti.Můžete mě někdo poradit?Dík

Byl jsem kdysi v obdobné situaci. Chodil jsem do leda. Naštěstí jsem měl les za plotem. Než mě chyt hajnej. V lese smí sr*át zvěř co hrdlo ráčí, lidi ne. Hovnama znečisťujou přírodu, zvířata ne. Asi máme ve žrádlu takový sajrajty, že to nesmí ani do chroští.