Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vzduchovka -označení

Zdravím všechny, neuměl by mi někdo z vás říct co mám doma za vzduchovku? Myslel jsem že je to Slávia 618, vypadá stejně ale označení má Z2 (2 je psaná římsky). Sériové číslo je vyražené zespodu na hlavni. Zkoušel jsem googlit ale nic jsem neobjevil, stáří té zbraně bude pravděpodobně min. 40 let protože tatík (50 let) tvrdí že ji má od mala ale kde přesně se vzala to si už nepamatuje :-) Budu vděčný za info případně i za nějaké odkazy. Dík

loading...

Fotku dohodím hned jak mi kamarád vrátí kabel od fotáku. No ta vzduchovka vypadá (při pohledu z boku) stejně jak Slávia 618, jenom v tom místě kde mají ostatní vyražené číslo (618, 620 apod)má tahle Z2 a nápis Made in czechoslovakia. Zkoušel jsem hledat i na stránkách zbrojovky ale tam nemají sekci historie :-)Zatím dík a fotka snad bude zítra.