Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace

Dobrý den

Potřeboval bych poradi z izolací.
Chci dát ješte mezi rošt na příč trámu 4cm izolace ale nevím jakou použít.Může se ta izolace dotýkat té parozábraně?Někdo mi řek že se používá nějaká termo vata nebo je to jedno...Co je to?

Ricky, asi jste to vy, co mi telefonoval, ale thermo vata je kočkopes. Folii může přijít na dotyk vaty, ale je dobře nastudovat detaily na stránkách Juta.cz, nebo se ptát.
Je třeba dát správnou parotěsku a správně ji umístit a instalovat.
Pokud by jste ještě něco potřeboval, kontakt si určitě najdete na internetu.....