Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdělení nístnosti sádr. příčkou

Jde o přepažení pracovny v RD, bo baba je hluchá a strašně huláká.
Tedy příčka tloušťky přes 10 cm se zvuk izolací.
Kotvit do podlahy a stěn. Strop ne - sádroš a nechci to otevírat.
Dveře obložkové zn. PRÜM (proto ty podivné rozměry).
V mistech kotvení nevede určitě žádná vodo-topo-elektro-komunik. instalace.

1. Jaký profil použít?
2. Jak kotvit dveře aby - až s nimi práskne průvan - nevypadly?
3. Odkaz na postup připevnění profilu ke zdi(ňáký ty pásky na omítku..?)
4. Cca odhad co to bude materiálově stát Kč - bez dveří?
Nemám volné prachy a pro firmu je to stejně prd zakázka.
Chystám se na to sám, ale nikdy jsem todleto nedělal.

Kdyby se našla dobrá duše, která mi nejlépe do obr. rukou
čmárne kostru s názvem profilu a jeho výrobce...a pošle třeba foto toho náčrtku.
(Nebo slovně popíše).
http://img198.imageshack.us/img198/5369/output.jpg

Celý dům se bude v létě malovat profíkem takže nejlépe začít už hned.

Díky za každé info a čas

1. Jaký profil použít? ******* UW 100 na zem a na strop, podlepit UW páskou. Na strop určitě, i bez otvírání stropu!!!
Stojiny CW 100 a hlavně NEŠROUBOVAT S UW!!!!!!!

2. Jak kotvit dveře aby - až s nimi práskne průvan - nevypadly?******** Normálně se šroubují k CW profilům, futra mají držáky pro profily. mají tam býu profily UA, ale neprřehánějme to....

3. Odkaz na postup připevnění profilu ke zdi(ňáký ty pásky na omítku..?) 603 902 651 skype: milancukrar ICQ 55180641

4. Cca odhad co to bude materiálově stát Kč - bez dveří?
Nemám volné prachy a pro firmu je to stejně prd zakázka.
Chystám se na to sám, ale nikdy jsem todleto nedělal
.
dodejte přesnáý rozměr místnosti a v pondělí to spočítám.

Kdyby se našla dobrá duše, která mi nejlépe do obr. rukou
čmárne kostru s názvem profilu a jeho výrobce...a pošle třeba foto toho náčrtku.
(Nebo slovně popíše).
http://img198.imageshack.us/img198/5369/output.jpg

Celý dům se bude v létě malovat profíkem takže nejlépe začít už hned.

Díky za každé info a čas
zkuste mě v neděli večer kontaktovat na skype a můžeme probrat postup.

rozměry už vidím, ale teď už to nestihnu až v neděli večer

odkud jste? okres?