Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem příchytka tašky Srdcovka 11

Zdravím, mám tašku srdcovka 11 a k ní příchytky, mám ale problém. Nikde jsem se nedopátral jak by měla být tato příchytka tašky boční použita (umístěna). Neví někdo kam ji šoupnout aby tašku dobře podržela, našel jsem dva způsoby ale nepřipadají mě 100%.

taška

www.tondach.cz/stresni-krytina/neposuvne-tasky/srdcovka-11/

příchytka číslo 499

www.tondach.cz/stresni-krytina/tondach-tuning/drzaky-a-prichytky/

pomohl by mě návo i na netu , ale žádný jsem nenašel.

Dik za jakékoli reakce.

Je okrajová taška na levé straně střechy(pohled ze země)nějak zajištěna?(vrut, příchytka, adt.)
Pokud ano, tak touto zajištěnou taškou se jistí první normální taška v řadě.

Na pravé straně střechy je první normální taška nezajištěná okrajovou taškou.
A právě na pravou stranu střechy bych dal víc příchytek.
Otoč příchytku, pokud to jde tak aby upevnění na tašce bylo mezi latěmi.
Foto