Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zasklívání lodžie

Dobrý den mám dotaz - má někdo z kutilů zkušenosti se zasklíváním balkonů v paneláku. Myslím si, že to není až taková věda, ale kde sehnat pojezdový systém, který to bezpečně udrží?

Tato záležitost není pro kutily.Jak zajistíš záruku při nějaké havarii?znám několik případů,kdy vypadlo okno a jen štěstí bylo,že se nikomu nic nestalo.
Kromě toho je nutný souhlas správce domu a to všechno si montážní firma zajistí.
Myslím,že ani tolik neušetříš.
JABRAKA