Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domino kostičky

Ahoj, chystáme se pro školu postavit větší domino (padací :) jednalo by se tak cca o 10 tisíc kostiček.
Jenže je problém kde takové kostičky sehnat? Představoval bych si plastové o rozměru 3x1,5x0,5cm.
Uvítám každý tip, pokud možno co nejlevněji.
Díky!

Technologicky nejlevnější výrobu bych viděl ze dřeva.Připravit lať tohoto průřezu 30 x 15 mm a řezal bych z ní na dorazu jemnozubou pilou plátky 5 mm silné.
Lisovat tyto články z plastu je drahé ,díky nutnosti použití formy,tlaku a teploty.
Desky z plastu,které by se daly na výrobu použít, jsou cenově nesrovnatelné se dřevem.
Možná,že bY se vyplatilo kontaktovat nějaké družstvo invalidů,které by se výroby rádo ujalo.Při velkém množství by se mohla sjednat i dobrá cena.
JABRAKA