Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem set top box THOMSON DTI 600/1000

Zdravím pořídil jsem si tento set top box a nejde mi to na televizi TESLA ,která nemá scart.Porad te mi prosím ze zapojením? Zkoušel jsem to tak to kabel od antény jsem dal do in a ze set top boxu jsem to dal do televize.Pokoušel jsem se to naladit a nic jsem nenašel.Díky

Ano mám návod,ale tam není jak to nastavit.Zkoušel jsem jak automatické,rozšířené tak i manuální hledání,Ale našlo to co jsem už psal předtím.Není to náhodou,že tento set top box je určený pro jinou lokalitu než PRAHU?Můžeš se mi prosím někde zeptat?Budu ti moc vděčný.Díky