Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obložení betonových schodů

Plánuji obložit betonové schodiště plovoucí podlahou. Myslíte, že přilepení pomocí tzv. tekutých hřebíků nebo něčím podobným bude držet? Nechci to řešit systémem vrut skrz plovoučka - hmoždinka ve schodu. Vypadá to hrozně.

A co to udělat kompromisem.Nejprve přišroubuj na schody slabé OSB desky,nebo Rigidur a na něj pak nalep nízkoexpanzní pěnou ty přířezy z plovoučky.Lepit to přímo na schody by nemuselo dlouhodobě držet,ten beton je určitě narušený a to pnutí slabých desek plovoučky by nevydrželo.
JABRAKA