Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vyřešit problém s řemeslníky

Dobrý den, mám problém s řemeslníky, postavili mě garáž z porothermu tak, že zdivo nepřevázali dobře v rozích, stěny křivé, stavba není v úhlech, není dobře v zámkách. Když jsem jim to vytkl, tak mě řekli,ať jim neradím, že to dělají celej život. Teď chtějí peníze, jako by bylo vše v pořádku a když jim je nedám, že si mě vyhlídají a domů po svých nedojdu. Poraďte a co dělat? Vyjednávat se s nima nedá.

Budu jistě nařčen z toho, že uděluji hraběcí rady. Ale od někoho jen tak na dobré slovo bych si garáž stavět nenechal. Když by se stalo, tak bych to na policii jistě oznámil, ale nesliboval bych si od toho naprosto nic. Opravdu nic.
Tobě mohu jen popřát hodně štěstí a pevné nervy... Snad to dopadne dobře.

Přivedl mě je jeden stavbyvedoucí, který měl na starosti všechny lidi, když přestavoval v okolí barák. Sdělil na stavbě pod dohledem pracovali dobře.Ale z té party co mě vyhrožuje toho že nezná a že on vše vyřizoval s tím, kterého mě přivedl a ten si vzal na pomoc další čtyři. O takovou práci velká firma nemá zájem. Tak já jsem na vybranou moc neměl. Ale potěšil si mě alespoň tím, že bys na tu policii taky šel.

To je mi jasné, že velká firma nepůjde jednotlivci stavět garáž... Ale před lety jsme dělali doma rekonstrukci (podkroví - koupelna, zateplení atd) a měli jsme to normálně na smlouvu, s českou firmou.
Na policii bych šel, ale jak jsem psal, nedělal bych si naděje že něco vyřeší. Pokud bych ovšem šel jednat s někým (lhostejno s kým) z té party, nechodil bych sám ale s někým. Víc hlav víc ví...