Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umelohmotne planky

Ahoj, nevite nekdo kde se daji sehnat umelohmotne planky a za jakou cenu? Chci z nich udelat zelvam vybeh, takze by mi stacily vysoe cca 60cm. Jak se to spojuje k sobe? Chtel bych, aby byly tesne u sebe.

diky moooc

K sobě se nespojuje nijak, umělohmotné plotovky se přidělávají jako klasický plot - na dva vodorovné kovové profily vratovými šrouby s matkou. Mezery mezi plaňkami podle vlastního vkusu a potřeby.

Pokuď bys jednotlivé plaňky chtěl úplně těsně u sebe, tak by pro tebe byly vhodnější možná plastové palubky z jejich sortimentu. Ale stejně bys potřeboval nějaké vodorovné hranoly, ke kterým to ukotvíš.

Když potřebuješ 60cm výšku, kup 1,2m a rozřízni napůl. Cenově se to vyplatí.

svarit to z roxoru(metr 8 za 10Kc, ted sem ho kupoval, asi by stacila i 6ka) a poradne natrit. Pak to jenom namlatit palici do zeme. Nebo drevenej, ale bacha, je nutny dat planky zevnitr, protoze kdyz je das zvenku, tak hrabajici zelva za mesic hrebicky vytlaci(nebo pouzit srouby a matky, nejlip pojistny). Nebo vylejt z betonu, ale to bude hnusny.
BTW jak mas velky zelvy a planujes odchovy? Podle toho bych resil meziplankovy mezery.