Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahradní domek

nemáte někdo tušení za kolik peněz se dá postavit hrubá stavba zděného zahradního domku o rozměrech 5 krát 4 metry s podkrovíčkem na postele?

Pod desitku ani nahodou.Kdybys nosil material na zadech a drevo na krov rezal rucni pilou, tak ty piva budou stat majlant a v opacnym pripade to projezdis v benzinu a propalis v energiich. Ale samozrejme, ta horni hranice je velmi plovouci...

Ale k puvodnimu dotazu - proc zdenou? Soused si tedkon stavi velmi podobnej domek jako drevostavbu, doma si pripravil ramy podle rozmeru OSB desky, dole to zalozil na betonovy tvarnice, pak nosniky(I,pasy z late, stojna OSB), buch buch buch(hrebikovacka je sikovna vec), 10cm ROCKWOOLu do sten, do spoju ramu 2 miralon, celkem ho to vyslo na nejakejch 30kKc a vypada to fakt docela dobre. Akorat tam nema to podkrovi, protoze ma pultovou nizkou strechu, ale i to by slo poresit.