Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístavba chaty a elektroinstalace

Dobrý den,na chatě mám starou instalaci v hliníkovém rozvodu,
(světla a zásuvky)hodlám ji o 2,3 m rozšířit,je nutné předělávat všechny rozvody i stavající na rozvod v mědi nebo mohu na stávající rozvod v hliníku napojit nový rozvod v mědi?
Změna předmětu, původně: elektroinstalace (Kurt)

Jde také o to, jak byla dimenzována původní elektroinstalace a co chcete mít v té přístavbě za spotřebiče.
Předpokládám, že by se na tu elektroinstalaci měl podívat odborník - my o ní nic nevíme. Až přijde ten pán s 5 interpunkčními znaménky na 4 slova, tak vám to vysvětlí.