Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosím poraďte jaký strop na garáž

Dobrý den, chtěla bych na garáži dělat strop buď klasickým způsobem tj. traverzy(íčka) a do nich stropnice betonové PZD. Nyní jsem viděla předpjaté stropní panely spiroll, které se kladou bez traverz. Na garáži bych chtěla stavět ještě komoru. Jaký způsob střechy je lepší a má někdo zkušenosti s panely spiroll? Díky zs názory.

Spiroll mohu jen doporučit. Vysoká únosnot, tenké a lehké. Bez traverz a dalšího materiálu. Přijede jeřáb, nasázejí to tam za chviličku a je hotovo. Používají se i na stropy rodinných domků, tudíž únosnost na komoru je až moc. Též doporučuji stropní keramické panely POD.