Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pučanie Moruše

Dobry den, v jeseni som si kupil strom morušu čiernu a zasadil som ju do zahrady, ale doteraz mi nevypučala a ani nevidno na nej ziadne znamky zivota, tak sa chcem spytat vas ci nahodou nemate nejake skusenosti s tymto stromom? a ci este je sanca ze sa prebudi?dik

Strom bude nefunkční demo. Patrně přes zimu zmrznul. Sloupnout z kousku větvičky svrchní vrstvu kůry, je-li pod tím hnědá vrstva a ne zelená, je uschlo. Postupovat od konců větví ke kmínku. Zkusit nechat do června, jestli nic nevyrazí tak zahodit.