Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytunelovaná zahrada

Mám na zahradě hromádky hlíny celkem nepravidelně rozmístěné a nevypadají jako od krtka.Když kolem nich kopu jsou tam tunely tak 2O cm pod zemí o průměru tak 1o cm.Žere mě to brambory tak dokonale že tam ta bestie nechá jen slupky.Nevíte co s tím?Dneska jsem sázel jiřiny a nakopnul jsem spižírnu plnou kořenů pampelišek malých brambor.

Na krtky funguje prostředek pro okusu stromků v zimě.Obsahuje to kyselinu izomáselnou.Je to takový smrad,že když se tím prostředkem potřísníš jen maličko,tak v metru i ve špičce je okolo tebe metrový odstup.Na tyto uvedené potvory kousavé by to platit mělo.
JABRAKA