Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlhkost

Chci se zeptat jak se dá ochránit lino v ložnici, v které je betonová podlaha, celá vlhká a i obvodové stěny jsou vlhké. Tak jestli tam mám dát nějaký igelit, aby mi to lino neshnilo?

Je to stará sokolovna, podlaha je nad urovní terénu, ale vlhkost je v základech, tudíž i v podlaze. Ta betonová podlaha je hodně stará, a větráme jak se dá. To by se muselo všechno odizolovat, základy, nosné konstrukce, ale mě zajímá jak ochráním lino?