Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem líheň

ahoj mám takovej problém známej má husy 2 který kladly tak nakladly dohromady přes 40 vajíček ale jedna umřela a zbylo moc vajec a bojíme se že ta jedna husa nevysedí tolik vajíček tak jestlin nemáte ňákej návod jak vyrobit líheń nebo inkubátor dik za vsechny rady

Vyrobit inkubátor není složité.Je to spíš otázka regulace teploty v bedně,do níž vejce poskládáš.Vytápí se jen žárovkama,pokud seženeš infra,tím lépe.Teplota se udržuje mezi 30 - 40 st.C.Hlavně musíš vejce několikrát za den otočit.
JABRAKA

Nechce se mi to psát takže inkubaci hus máš tady na linku duckeggs.htm a jen tak pro upřesnění pod nějakých 35-36°C a nad 39°C je neodlíhneš. S otáčením je to samozřejmě pravda, ale to určitě víš. Co se technické stránky týče je to podobný jako u terarijních, ale musí tam být vyšší teplota.