Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem znovunalepenie opadavajucich kachliciek

v kuchyni sa mi oduli kachlicky na stene od sporaka vyssie. Rozmyslam ze ich teda dam dole a znova prilepim, ale cim? stena je siporex alebo taky podobny material, na kachlicke aj stene zbytky toho sedeho lepidla ci co to bolo, asi nejaky kleber. Cim to znova nalepit? Nejake lepidlo v kartusi?

To Truhlik:
Vezmi silikonový tmel a na očištěnou kachli(bez zbytků lepidla)nanesw bobky,velikosti třešňové pecky asi po 3 cm po ploše.Pak ji přitiskni na zeď a nezapomeň na distanční křížky.Můžeš použít i sirky,špejle nebo hřebíčky,podle toho co doma najdeš.Nepotřísni okraje,aby spárovačka držela.Druhý den můžeš kachlíky zspárovat normální spárovací hmotou.
JABRAKA