Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující elektrická trouba

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Pořídili jsme si starší kuchyň i se spotřebiči, ale trouba nějak zlobí. Jedná se o elektrickou vestavnou troubu Miele s přídavnou sklokeramickou deskou. Problém je v tom, že trouba jede jen v případě, že se zároveň vaří na sklokeramice. Jenže když se plotýnka na sklokeramice patřičně nahřeje a dočasně vypne před dalším nahříváním, vypne dočasně i trouba. Nevíte v čem by mohl byt problém? Moc díky za rady.

Jen takový odhad... ale bude to špatně zapojeno. Přívodu elektřiny bude obrázek, jak mají být správně zapojeny vodiče. Je možné, že některé šroukby musí být propojeny měděnou svorkou... Nemusí to být na první pohled vidět. Stáhněte si z netu návod...

Dělalo mi to samé na sporáku jiné značky, ale vypadá to naprosto stejně.

Moc děkuji všem za cenné rady. Nakonec byl problém úplně malinký - zapojení. Místo zem (zelenožlutý)- ochrana (modrý) jsme měli spojený zem - zem. Naštěstí jsem vše úplně dopodrobna - jak pro blbce, rozebrala s kamarádem a došli na tento zádrhel. Ještě jednou všem díky ;)