Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dptaz na cyklo:))

zdarec,.... poradil by me nekdo ohledne jizdniho kola?... mam kolo horseke znacky VERTEC... vcera sem byl na vyjidce a po navratu jsem zjistil ze zadni kolo jakoby trosilinku lita do strany. zkou¨mal jsem da a ve stredu kola je to povolene..typoval bych to na to ze me vypadla "kulicka". nevite jak to ma¨m dat do kupy?..rad bych to udelal doma, abych to nemusel davat do servisu, protoze tam je to vzdycky na dlouho. kdyztak poradte co stim.. predem diiik ..mejte se

ok mam to zpraveny. diik moc.. a jeste bych potrëboval se zeptat.. kdyz mam na leve prehazovacce (na riditkach) strahany zavit u lanka (bowdenu) tak to jde nejak zpravit, nebo mam koupit novou? mam ty prehazky na riftikach jak je to i zbrdama.myslite ze jde koupit jen jedna abych nemusel kupovat oboje?.,.,