Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlažba na balkon-podklad plech

Dobrý den, kdo mi prosím poradí s následujícím problémem. Mám v rodinném domě balkon z hurdysek potažených slabou vrstvou betonu a na tom je pozink. plech. Protože je chůze po balkoně v létě nevšední zážitek rozhodl jsem se pro dlažbu. Nyní ovšem stojím před problémem zdali onen plech nechat jako izolaci, a na něj nějakým způsobem nalepit dlažbu a nebo sundat a nějakým způsobem zaizolovat a pak dlažbu. Podotýkám že onen plech se v některých místech nadzvedává o cca 4 cm takže chůze vyvolává i pěkný kravál. Mám plech nějak připevnit vruty před pokládkou dlažby nebo jak to vyřešit. Poradí mi někdo prosím ? Předem velmi děkuji.

Ten plech asi půjde pryč. Pod dlažbu se dává izolace proti vodě a dnes už jsou systémy bez "ipy."
Ještě by šlo na ten plech dát hustý dřevěný rošt, jako býval ve starých koupelnách, ale to je taky slabota a kravál to neřeší.
Hledej v google výraz balkonový systém, tady byl doporučován systém schönex.
Je jich tolik, až jde z toho peněženka kolem.